ПІЧ BLIST ZAR, 8 КВТ, ЧЕРВОНА


  • Виробник:Blist
  • Модель: ZAR ЧЕРВОНАНаявність: Є в наявності
  • 17304.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Blist
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь, Чавун
Потужність (кВт) 7 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 930х480х460
Коефіцієнт корисної дії (%) 77
Вид палива Дерево
Колір печі Червоний
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 40 см
Гарантія 1 рік

Піч для конвекційного опалення житлових приміщень, від сербського виробника BLIST Zar, має потужність - 7-8 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії - до 77%, що дозволяє швидко обігріти приміщення великого об'єму - до 150 м³. В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети, максимальної довжини - 40 см. Для завантаження та горіння палива, піч має великі дверцята і топку.

Піч BLIST Zar виготовлена з деталей зі сталі високої якості, покритих жаростійкою емаллю, кольору - червоний. Дверцята камери горіння зроблені з чавуну із керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, яке витримує велику температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню. В якості внутрішньої обробки використовуються вогнестійкі цеглини, які тривалий час акумулюють тепло в печі.

Для управління первинною та вторинною подачею повітря, піч має два регулятора, а також заслінку для перекриття димохідної труби. Один регулятор розташований на дверцятах печі і регулює подачу повітря на горіння, а інший - зверху дверки, для роботи вторинного допалювання димових газів.

Піч BLIST Zar підключається до димоходу, діаметром - 120 мм, висотою - не менше 6 метрів. Підключення - верхнє. Для видалення золи, піч має зручний зольник. Також знизу має відділ для зберігання дров. Стриманий стиль печі BLIST Zar в поєднанні з функціоналом, робить її незамінною для будь-якого заміського будинку, прекрасно підійде для кухні, дачі або літньої кухні.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ BLIST ZAR, 8 КВТ, ЧЕРВОНА, Сталь, Чавун, Сербія