ПІЧ PRITY K2, 10 КВТ


  • Виробник:Prity
  • Модель: K2Наявність: Є в наявності
  • 24402.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Prity
Країна Болгарія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 10 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 810х490х460
Коефіцієнт корисної дії (%) 77,4
Вид палива Дерево
Колір печі Чорний
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч PRITY K2 від болгарського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку. Стриманий дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь.

Номінальна потужність печі – 10 кВт та ККД – до 77,4 %, дозволять їй обігрівати кімнату, площею – до 100 м2. Як паливо, у печі PRITY K2 використовується деревина, вологістю – не більше 20%.

Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 400х410x365 мм. Розхід палива у печі, складає – 3,2 кг/год, при виході печі на номінальну потужність. Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через чавунні колосники у вмістимий зольний ящик, звідки воно швидко та зручно видаляється, навіть під час горіння. На зольному ящику, також розміщений регулятор подачі повітря в зону горіння. Піч-камін виготовлена зі сталі високої якості, пофарбованої у чорний колір. Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними.

Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.

Дверцята печі PRITY K2 обладнані великим термостійким оглядовим склом. Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату. Для того, щоб ручка для відкриття дверцят залишалася холодною, вона виготовлена з лакованої деревини.

Піч на дровах PRITY K2 під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 130 мм, зверху. На димохідному патрубку є вбудована шиберна заслінка, яка дозволить регулювати тягу димоходу. Ефективніший відбір тепла здійснюється дефлектором, який продовжує шлях проходження піролізних газів. Температура димових газів на виході з пічки – 329,8 °С.

Компактні розміри печі PRITY K2 дозволять розмістити її в зручному для Вас місці кімнати, вона не буде займати багато місця та чудово впишеться в інтер’єр.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ PRITY K2, 10 КВТ, Сталь, Болгарія