ПІЧ З ДУХОВКОЮ PRITY K2 GT F, 8,1 КВТ, КРЕМОВА


  • Виробник:Prity
  • Модель: K2 GT F КРЕМОВАНаявність: Є в наявності
  • 41244.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Prity
Країна Болгарія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 8,1
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 1100х530х400
Коефіцієнт корисної дії (%) 80,4
Вид палива Дерево
Колір печі Кремовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч з духовкою PRITY K2 GT F від болгарського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку та приготування смачних страв у духовці. Стриманий дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь.

Номінальна потужність печі – 8,1 кВт та ККД – до 80,4 %, дозволять їй обігрівати кімнату, площею – до 81 м2. Холодне повітря проходить конвективними отворами на корпусі печі, нагріваючись, зверху, воно виходить уже гарячим, забезпечуючи ефективний обігрів у приміщенні.

Для приготування соковитих страв з м’яса, риби, овочів, випікання хлібу і кондитерських виробів, піч має вмістиму духовку, розміром – 201х320x316 мм. Для відстежування температури всередині духовки, на її склі розміщується термометр (входить у комплект). Духовка працює від жару дров, немає потреби у підключенні газу чи електроенергії.

Як паливо, у печі PRITY K2 GT F використовується деревина, вологістю – не більше 20%. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 468х372x291 мм.

Розхід палива у печі, складає – 3,2 кг/год, при виході печі на номінальну потужність. Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через чавунні колосники у вмістимий зольний ящик, звідки воно швидко та зручно видаляється, навіть під час горіння. На зольному ящику, також розміщений регулятор подачі повітря в зону горіння. Піч-камін виготовлена зі сталі високої якості, пофарбованої у кремовий колір.

Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними. Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.

Дверцята печі PRITY K2 GT F обладнані великим термостійким оглядовим склом. Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату.

Піч на дровах PRITY K2 GT F під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 150 мм, зверху. На димохідному патрубку є вбудована шиберна заслінка, яка дозволить регулювати тягу димоходу. Ефективніший відбір тепла здійснюється дефлектором, який продовжує шлях проходження піролізних газів. Температура димових газів на виході з пічки – 232 °С.

Компактні розміри печі PRITY K2 GT F дозволять розмістити її в зручному для Вас місці кімнати, вона не буде займати багато місця та чудово впишеться в інтер’єр.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ З ДУХОВКОЮ PRITY K2 GT F, 8, 1 КВТ, КРЕМОВА, Сталь, Болгарія