ПІЧ PRITY PM3L-TV, 13 КВТ, ТРИСТОРОННЯ ПАНОРАМА, НА НІЖЦI


  • Виробник:Prity
  • Модель: PM3L-TV ТРИСТОРОННЯ ПАНОРАМА, НА НІЖЦIНаявність: Є в наявності
  • 50946.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Prity
Країна Болгарія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 13 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 940х690х390
Коефіцієнт корисної дії (%) 81
Вид палива Дерево
Колір печі Чорний
Додатково
Форма скла Панорамне
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч PRITY PM3L-TV від болгарського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку. Сучасний дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь.

Номінальна потужність печі – 13 кВт та ККД – до 81 %, дозволять їй обігрівати кімнату, площею – до 130 м2. Піч ефективно прогріває повітря – корпусом, через скло, радіаторами над дверцятами топки, та конвекційною пластиною, через яке проходить холодне повітря, нагріваючись.

Як паливо, у печі PRITY PM3L-TV використовується деревина, вологістю – не більше 20%. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 323х632х305 мм.

Розхід палива у печі, складає – 4 кг/год, при виході печі на номінальну потужність. Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через чавунні колосники у вмістимий зольний ящик, звідки воно швидко та зручно видаляється, навіть під час горіння. Під дверцятами, також розміщений регулятор подачі повітря в зону горіння. Піч-камін виготовлена зі сталі високої якості, пофарбованої у чорний колір.

Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними. Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.

Дверцята печі PRITY PM3L-TV обладнані тристороннім термостійким панорамним склом. Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату.

Піч на дровах PRITY PM3L-TV під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 130 мм, зверху. На димохідному патрубку є вбудована шиберна заслінка, яка дозволить регулювати тягу димоходу. Ефективніший відбір тепла здійснюється дефлектором, який продовжує шлях проходження піролізних газів. Температура димових газів на виході з пічки – 232 °С.

Піч стоїть на привабливій масивній ніжці. Компактні розміри, дозволять компактно розмістити її будь-де у кімнаті, вона не буде займати багато місця та чудово впишеться в інтер’єр.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ PRITY PM3L-TV, 13 КВТ, ТРИСТОРОННЯ ПАНОРАМА, НА НІЖЦI, Сталь, Болгарія