ПІЧ З ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ І ДУХОВКОЮ PRITY 2P41, 15 КВТ


  • Виробник:Prity
  • Модель: 2P41Наявність: Є в наявності
  • 47712.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Prity
Країна Болгарія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 15 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 800х910х560
Коефіцієнт корисної дії (%) 75
Вид палива Дерево
Колір печі Чорний
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Є
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч з духовкою і варильною поверхнею PRITY 2P41 від болгарського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку та приготування смачних страв у духовці, на варильній поверхні.

Стриманий дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь. Номінальна потужність печі – 15 кВт та ККД – до 75 %, дозволять їй обігрівати кімнату, площею – до 150 м2.

Для приготування соковитих страв з м’яса, риби, овочів, випікання хлібу і кондитерських виробів, піч має вмістиму духовку, розміром – 215х410x490 мм. Відстежувати температуру всередині духовки, Ви можете з допомогою термометра на її склі (входить у комплект). Духовка працює від жару дров, немає потреби у підключенні газу чи електроенергії.

Також має спеціальний шибер, яким Ви можете перенаправляти тепло на нагрів духовки та відключати її. Варильна поверхня печі, виготовлена із якісної котлової сталі, товщиною – 5 мм. Вона дозволить Вам також готувати і розігрівати страви. Варильна поверхня по периметру обладнана керамічним шнуром, що унеможливлює потрапляння диму у кімнату.

Як паливо, у печі PRITY 2P41 використовується деревина, вологістю – не більше 20%. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 297х227x440 мм. Розхід палива у печі, складає – 5 кг/год, при виході печі на номінальну потужність. Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через чавунні колосники у вмістимий зольний ящик, звідки воно швидко та зручно видаляється, навіть під час горіння.

На зольному ящику, також розміщений регулятор подачі повітря в зону горіння. Піч-камін виготовлена зі сталі високої якості, пофарбованої у чорний колір. Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними. Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.

Дверцята печі PRITY 2P41 обладнані великим термостійким оглядовим склом. Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату.

Піч на дровах PRITY 2P41 під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 130 мм, зверху. На димохідному патрубку є вбудована шиберна заслінка, яка дозволить регулювати тягу димоходу. Ефективніший відбір тепла здійснюється дефлектором, який продовжує шлях проходження піролізних газів. Температура димових газів на виході з пічки – 215,5 °С.

Компактні розміри печі PRITY 2P41 дозволять розмістити її в зручному для Вас місці кімнати, вона не буде займати багато місця та чудово впишеться в інтер’єр. Внизу печі є зручна шухляда для зберігання палива або посуди.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ З ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ І ДУХОВКОЮ PRITY 2P41, 15 КВТ, Сталь, Болгарія