ПІЧ DOVRE ROCK 500 TB, 9 КВТ


  • Виробник:Dovre
  • Модель: ROCK 500 TBНаявність: Є в наявності
  • 92358.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Dovre
Країна Бельгія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Чавун
Потужність (кВт) 9 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 745х660х375
Коефіцієнт корисної дії (%) 80
Вид палива Дерево
Колір печі Чорний
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Є
Довжина поліна (макс) 500 мм
Гарантія 10 років

Піч від бельгійського виробника Dovre ROCK 500 TB має компактні розміри, що дозволить встановити її в зручному для Вас місці. Володіє сучасним дизайном з масивними і привабливими ніжками. Піч ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Потужність печі Dovre ROCK 500 TB: номінальна: 9 кВт; мінімальна: 3 кВт; максимальна: 11 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії: до 80%, дозволяють обігріти приміщення, об'ємом - до 180 м³. В якості палива в печі використовується деревина, довжиною - до 500 мм, сучасні технології горіння дозволяють значно скоротити витрату палива. Ефективне згорання досягається за рахунок технології вторинного допалювання, паливо згорає практично повністю, без залишку.

Dovre ROCK 500 TB виготовлена ​​з чавуну високої якості, здатного витримати високу температуру і тривалий час зберігає тепло. В якості футерування використовується вермикуліт.

Піч має велике термостійке скло, яке дозволить Вам спостерігати за горінням печі, а система "чисте скло" дозволить йому тривалий час залишатися незабрудненим кіптявою. Для горіння печі, роботи систем вторинного допалювання і "чистого скла" в печі реалізована подача повітря з вулиці.

Повітропровід підключається за допомогою патрубка, діаметром - 100 мм.

Для відводу продуктів згоряння в печі використовується димар з діаметром: 150 мм, який підключається зверху або ззаду. Вбудований зольник дозволяє легко і швидко видаляти продукти горіння.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ DOVRE ROCK 500 TB, 9 КВТ, Чавун, Белбгія