ПІЧ DOVRE 640/E8, 9 КВТ


  • Виробник:Dovre
  • Модель: 640/E8Наявність: Є в наявності
  • 133434.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Dovre
Країна Бельгія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Чавун
Потужність (кВт) 9 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 760х650х550
Коефіцієнт корисної дії (%) 75
Вид палива Дерево
Колір печі Кремовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Є
Довжина поліна (макс) 500 мм
Гарантія 10 років
Піч від бельгійського виробника Dovre 640/E8 має компактні розміри, що дозволить встановити її в зручному для Вас місці. Володіє класичним дизайном з привабливими ніжками. Піч ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Потужність печі Dovre 640/E8: номінальна: 9 кВт; мінімальна: 3 кВт; максимальна: 11 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії: до 75%, дозволяють обігріти приміщення, об'ємом - до 180 м³.

В якості палива в печі використовується деревина, довжиною - до 500 мм, для зручного завантаження палива піч має зручні бічні дверцята.

Сучасні технології горіння дозволяють значно скоротити витрату палива, ефективне згорання досягається за рахунок технології вторинного допалювання, паливо згорає практично повністю, без залишку.

Dovre 640/E8 виготовлена ​​з чавуну високої якості, здатного витримати високу температуру і тривалий час зберігає тепло.

Піч покрита емаллю кремового кольору. В якості футерування використовується вермикуліт.

Піч має велике термостійке скло, яке дозволить Вам спостерігати за горінням печі, а система "чисте скло" дозволить йому тривалий час залишатися незабрудненим кіптявою. Для горіння печі, роботи систем вторинного допалювання і "чистого скла" в печі реалізована подача повітря з вулиці.

Повітропровід підключається за допомогою патрубка, діаметром - 100 мм. Для відводу продуктів згоряння в печі використовується димар з діаметром: 150 мм, який підключається зверху або ззаду.

Вбудований зольник дозволяє легко і швидко видаляти продукти горіння.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ DOVRE 640/E8, 9 КВТ, Чавун, Бельгія