ПІЧ З ВОДЯНИМ КОНТУРОМ, ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ І ДУХОВКОЮ MBS THERMO MAG 20 КВТ, БІЛА, ПРАВЕ ПІД'ЄДНАННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: THERMO MAG, БІЛА, ПРАВЕ ПІД'ЄДНАННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 58380.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь, Чавун
Потужність (кВт) 20 кВт (повітряного: 8 кВт; водяного: 12 кВт)
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 856х900х650
Коефіцієнт корисної дії (%) 72
Вид палива Дерево
Колір печі Білий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Гарантія 2 роки

Піч для опалення житлових приміщень з системою водяного опалення і приготування їжі, від сербського виробника, MBS Thermo MAG, має потужність - 20 кВт (повітряного: 8 кВт; водяного: 12 кВт), і високий коефіцієнт корисної дії - до 72 %, що дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі - 120 м².

Піч має водяну сорочку, об'ємом - 22 л, і підключається до системи водяного опалення. В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження і горіння палива, піч має топку, розміром - 450х287х435 мм.

Для приготування їжі піч MBS Thermo MAG має варильну поверхню з конфоркою, а також духовку, великого розміру - 270х350х465 мм.

Для спостереження за процесом приготування, духовка має термостійке скло і термометр для відстеження температури всередині. Піч виготовлена зі сталі високої якості, покритої емаллю, кольору - білий.

Дверцята камери горіння і духовки зроблені з чавуну з керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, яке витримує високу температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню.

В якості внутрішньої обробки використовується шамот, який тривалий час акумулює тепло в печі. Для управління первинною та вторинною подачею повітря, піч має два регулятори, а також заслінку для перекриття димохідної труби.

Піч підключається до димоходу, діаметром - 150 мм.

Підключення - верхнє (праворуч).

Для видалення золи, піч MBS Thermo MAG має зручний зольник з рухомими колосниками.

Також знизу має відділ для зберігання палива або побутових приладів.

Стриманий стиль печі MBS Thermo MAG в поєднанні з широким функціоналом, робить її незамінною для будь-якої кухні, прекрасно підійде для дачі, заміського будинку або літньої кухні.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ З ВОДЯНИМ КОНТУРОМ, ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ І ДУХОВКОЮ MBS THERMO MAG 20 КВТ, БІЛА, ПРАВЕ ПІД'ЄДНАННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Чавун, Сербія