ПІЧ MBS GRAND 90 BORDO 7 КВТ ЛІВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: GRAND 90 BORDO ЛІВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 72954.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь, Чавун
Потужність (кВт) 7 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 860х900х600
Коефіцієнт корисної дії (%) 73,2
Вид палива Дерево
Колір печі Бордовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч для конвекційного опалення житлових приміщень і приготування їжі, від сербського виробника, MBS Grand 90, має потужність - 7 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії - до 73,2%, що дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі - 80 м².

В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження і горіння палива, піч має топку, розміром - 250x210x456 мм. Для приготування їжі піч MBS Grand 90 має варильну поверхню з конфоркою, а також духовку, великого розміру - 302x250x400 мм.

Для спостереження за процесом приготування, духовка має термостійке скло і термометр для відстеження температури всередині. Також під духовкою розташоване відділення для розігріву їжі. Піч виготовлена зі сталі високої якості, покритої емаллю, кольору - бордо.

Дверцята камери горіння і духовки зроблені з чавуну з керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, яке витримує високу температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню.

В якості внутрішньої обробки використовується шамот, який тривалий час акумулює тепло в печі. Для управління первинною та вторинною подачею повітря, піч має два регулятори, а також заслінку для перекриття димохідної труби.

Піч підключається до димоходу, діаметром - 120 мм. Підключення - верхнє/заднє/бокове (зліва). Для видалення золи, піч MBS Grand 90 має зручний зольник з рухомими колосниками.

Також знизу має відділ для зберігання палива або побутових приладів.

Стриманий стиль печі MBS Grand 90 в поєднанні з широким функціоналом, робить її незамінною для будь-якої кухні, прекрасно підійде для дачі, заміського будинку або літньої кухні.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ MBS GRAND 90 BORDO 7 КВТ ЛІВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Чавун, Сербія