ПІЧ MBS 10 NEW LINE CREAM 11 КВТ ПРАВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: 10 NEW LINE CREAM ПРАВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 25032.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 11 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 850х945х645
Коефіцієнт корисної дії (%) 85
Вид палива Дерево
Колір печі Кремовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч для конвекційного опалення житлових приміщень і приготування їжі, від сербського виробника, MBS 10 New Line, має потужність - 11 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії - до 85%, що дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі - 50-65 м².

В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження і горіння палива, піч має топку, розміром - 250х200х400 мм. Для приготування їжі піч MBS 10 New Line має варильну поверхню з конфоркою, а також духовку, великого розміру - 200х490х460 мм.

Для спостереження за процесом приготування, духовка має термостійке скло і термометр для відстеження температури всередині. Піч виготовлена зі сталі високої якості, покритої емаллю, кольору - крем.

Дверцята камери горіння і духовки зроблені з чавуну з керамічними ущільнювачами. Ручки дверцят з алюмінію. В якості внутрішньої обробки використовується шамот, який тривалий час акумулює тепло в печі.

Для управління первинною та вторинною подачею повітря, піч має два регулятори, а також заслінку для перекриття димохідної труби.

Піч підключається до димоходу, діаметром - 120 мм. Підключення - заднє/бокове (правий).

Для видалення золи, піч MBS 10 New Line має зручний зольник з рухомими колосниками. Також знизу має відділ для зберігання палива або побутових приладів.

Стриманий стиль печі MBS 10 New Line в поєднанні з широким функціоналом, робить її незамінною для будь-якої кухні, прекрасно підійде для дачі, заміського будинку або літньої кухні.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ MBS 10 NEW LINE CREAM 11 КВТ ПРАВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Сербія