ПІЧ З ВОДЯНИМ КОНТУРОМ, ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ І ДУХОВКОЮ MBS SUPER THERMO MAGNUM 20 КВТ, КРЕМОВА, ЛІВЕ ПІД'ЄДНАННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: SUPER THERMO MAGNUM, КРЕМОВА, ЛІВЕ ПІД'ЄДНАННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 75054.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь,Чавун
Потужність (кВт) 20 кВт (повітряного: 10 кВт; водяного: 10 кВт)
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 865х1070х660
Коефіцієнт корисної дії (%) 86
Вид палива Дерево
Колір печі Кремовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Гарантія 2 роки

Піч опалення житлових приміщень з системою водяного опалення і приготування їжі, від сербського виробника, MBS Super Thermo Magnum, має потужність - 20 кВт (повітряного: 10 кВт; водяного: 10 кВт), і високий коефіцієнт корисної дії - до 86%, що дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі - 138 м².

Піч має водяну сорочку, об'ємом - 19 л, і підключається до системи водяного опалення. В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети.

Особливістю моделі є збільшена топкова камера, розміром - 320х400х400 мм, для завантаження і горіння палива. Для приготування їжі піч MBS Super Thermo Magnum має варильну поверхню з конфоркою, а також духовку, розміром - 273х270х420 мм.

Для спостереження за процесом приготування, духовка має термостійке скло і термометр для відстеження температури всередині. Піч виготовлена зі сталі високої якості, покритої емаллю, кольору - кремовий.

Дверцята камери горіння і духовки зроблені з чавуну з керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, яке витримує високу температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню. В якості внутрішньої обробки використовується шамот, який тривалий час акумулює тепло в печі.

Для управління первинною та вторинною подачею повітря, піч має два регулятори, а також заслінку для перекриття димохідної труби. Піч підключається до димоходу, діаметром - 130/150 мм. Підключення - верхнє, заднє (ліворуч).

Для видалення золи, піч MBS Super Thermo Magnum має зручний зольник з рухомими колосниками. Також знизу має відділ для зберігання палива або побутових приладів.

Стриманий стиль печі MBS Super Thermo Magnum в поєднанні з широким функціоналом, робить її незамінною для будь-якої кухні, прекрасно підійде для дачі, заміського будинку або літньої кухні.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ З ВОДЯНИМ КОНТУРОМ, ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ І ДУХОВКОЮ MBS SUPER THERMO MAGNUM 20 КВТ, КРЕМОВА, ЛІВЕ ПІД'ЄДНАННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Чавун, Сербія