ПІЧ MBS TREND CREAM 7,5 КВТ ПРАВЕ ВЕРХНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: TREND CREAM ПРАВЕ ВЕРХНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 26670.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь, Чавун
Потужність (кВт) 7,5 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 855х900х495
Коефіцієнт корисної дії (%) 77
Вид палива Дерево
Колір печі Кремовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 200 мм
Гарантія 1 рік

Дров'яні опалювально-варильні печі актуальні для встановлення в заміських будинках, дачах, в будівлях без газопостачання або як рішення економії газу, електроенергії, застосовується для опалення житлових приміщень, приготування їжі на варильній поверхні, в духовці.

Дров'яна піч MBS Trend працює в чотирьох режимах, які контролюються тягорегулятором: Комбінований режим роботи - для одночасного опалювання приміщення, готування їжі на варильній поверхні та використання духовки, при цьому ручка регулятора тяги встановлюється в первинному положенні, а зольник відкривається.

Швидке приготування їжі відбувається в разі, коли для варки поверхня інтенсивно нагрівається, досягається це постійним додаванням дров в невеликій кількості, регулятор залишається у відкритому положенні, при цьому духовка закрита, а дверцята зольника відкриті.

Опалення - регулятор тяги в первісному положенні, зольник закритий, а дверцята духовки відкриті, в цьому випадку вся теплота йде на обігрів приміщення.

Випічка - ручку регулятора тяги поставити в початкове положення, дверцята зольника відкрити, двері духовки після установки випікання закрити.

Опис дров'яної опалювально-варильної печі MBS Trend Верхня поверхня печі MBS Trend: сталева рама, сталевий варильний настил, із круглою вставною конфоркою.

Коли духовка не використовується для приготування їжі, дверцята духовки можна тримати відкриті, що відіб'ється на ефективності опалення.

З плитою поставляється патрубок для під’єднання димовідвідної труби, який монтується за допомогою чотирьох гвинтів до бічних сторін, діаметром 120 мм. Дверцята зольника печі MBS Trend можуть використовуватися як регулятор первинного повітря.

При її закритті сильно скорочується надходження повітря в топку, внаслідок чого зменшується тяга, горіння відбувається менш інтенсивно.

Герметичність між варильною поверхнею та рамою печі, а також на всіх дверцятах, забезпечує безасбестовий шнур. Камера згоряння, розміром 270х335х370 мм, оздоблена шамотними плитами.

Дверцята духовки та топкової камери оснащені термостійким склом. Паливо - дрова (паливні брикети), витратою при номінальній потужності - 2,65 кг / год.

Рекомендується паливо завантажувати в топку щогодини на висоту 15 см в становище хрест на хрест, для забезпечення гарної тяги.

Установка пічки MBS Trend заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура, із зовнішніх сторін пічки виділяється теплота.

Найменша відстань між пічкою і зазначеними елементами 50 см з боків і ззаду, а спереду - 80 см.

Якщо дров'яна пічка встановлюється на підлогу з термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступає з-під пічкти на 10 см збоку, 50 см спереду.

Підключення печі до димоходу проводиться через отвір знаходиться на бічних сторонах печі.

Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі.

Забезпечить безтурботне приготування їжі, створить комфортну температуру приміщення.Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ MBS TREND CREAM 7, 5 КВТ ПРАВЕ ВЕРХНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Чавун, Сербія