ПІЧ MBS 9 NEW LINE WHITE 11 КВТ ЛІВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: 9 NEW LINE WHITE ЛІВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 19698.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь, Чавун
Потужність (кВт) 11 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 740х945х645
Коефіцієнт корисної дії (%) 85
Вид палива Дерево
Колір печі Білий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 150 мм
Гарантія 1 рік

Дров'яні опалювально-варильні печі актуальні для встановлення в заміських будинках, дачах, в будівлях без газопостачання або як рішення щодо економії газу чи електроенергії, застосовується для опалення житлових приміщень, приготування їжі на варильній поверхні, в духовці.

Дров'яна піч MBS 9 New Line працює в чотирьох режимах, які регулюються тягорегулятором: Комбінований режим роботи - для одночасного опалювання приміщення, готування їжі на варильній поверхні та використання духовки, при цьому ручка регулятора тяги встановлюється в первинному положенні, а зольник відкривається.

Швидке приготування їжі відбувається в разі, коли варильна поверхня інтенсивно нагрівається, досягається це постійним додаванням дров в невеликій кількості, регулятор залишається у відкритому положенні, при цьому духовка закрита, а дверцята зольника відкриті.

Опалення - регулятор тяги в первинному положенні, зольник закритий, а дверцята духовки відкриті, в цьому випадку вся теплота йде на обігрів приміщення.

Випічка - ручку регулятора тяги поставити в початкове положення, дверцята зольника відкриті, двері духовки після установки випікання закрити.

Опис дров'яної опалювально-варильної пічки MBS 9 New Line

Верхня поверхня печі MBS 9: сталева рама, сталевий варильний настил, кругла вставлена конфорка. Коли духовка не використовується для приготування їжі, дверцята духовки можна тримати відкриті, що відіб'ється на ефективності опалення.

З плитою поставляється сталевий патрубок для під’єднання димовідвідної труби, який монтується за допомогою чотирьох гвинтів до задньої або бічних сторін діаметром 120 мм.

Дверцята зольника пічки MBS 9 можуть використовуватися як регулятор первинного повітря. При її закритті сильно скорочується надходження повітря в топку, внаслідок чого зменшується тяга, горіння відбувається менш інтенсивно. Г

ерметичність між варильною поверхнею та рамою пічки, а також на всіх дверцятах, забезпечує безасбестовий шнур.

Камера згоряння, розміром 250x200x400, оснащена шамотними плитами. Паливо - дрова (паливні брикети), з витратою при номінальній потужності - 2,6 кг / год. Рекомендується паливо завантажувати в топку щогодини на висоту 15 см в положення хрест на хрест, для забезпечення гарної тяги.

Піч MBS 9 забороняються установлювати поблизу дерев'яних чи пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура із зовнішніх сторін печі виділяється теплота.

Найменша відстань між пічкою та зазначеними елементами 50 см з боків і ззаду, а спереду - 80 см.

Якщо дров'яна опалювально-варильна піч MBS 9 встановлюється на підлогу із термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку і 50 см спереду.

Підключення пічки до димоходу проводиться через отвір, що знаходиться на бічних сторонах печі.

Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального та варильного устаткування для будинку, дачі.

Забезпечить безтурботне приготування їжі, створить комфортну температуру приміщення.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ MBS 9 NEW LINE WHITE 11 КВТ ЛІВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Чавун, Сербія