ПІЧ MBS PELLET BORDO 10 КВТ ЗАДНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: PELLET BORDO ЗАДНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 87990.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь, Чавун
Потужність (кВт) 10 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 980х560х490
Коефіцієнт корисної дії (%) 88
Вид палива Дерево
Колір печі Бордовий
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Гарантія 1 рік

Піч пелетна MBS Pellet призначена для опалення житлових, господарських приміщень за допомогою пелет, створює екологічно чисту атмосферу будинку і не створить великих труднощів для чищення, так як попелу від пелет практично не залишається, має дистанційне керування.

Опис пеллетної печі MBS Pellet

Піч виконана зі сталі. Димовідвідна труба монтується до задньої поверхні печі, діаметром 80 мм. У пічці вбудований вентилятор 50W, який видуває гаряче повітря від печі, рівномірно розсіюватиме по приміщенню.

Пелетна піч оснащена вентилятором вихідних газів потужністю 54 W, двигуном 45W для просування пелетних гранул, запальничкою 350W, яка включається тільки під час поступлення пелетів. Процес роботи печі відбувається за допомогою двигуна, що працює в запрограмованому на заводі режимі.

Дверцята оснащені термостійким склом, має хороший оглядовий вид на полум'я вогню. Паливо - деревні гранули (пелети), які отримані шляхом пресування деревної стружки, тирси, сухих дерев при високій тепловій потужності.

Не дозволяється додавати інші види. Витрата палива при номінальній потужності - 0,6 - 2,2 кг / год. Час роботи на одній закладці від 7 до 24 годин.

Великою перевагою печі MBS Pellet є можливість її програмування. Для цього можна вибрати момент початку роботи, необхідну температуру приміщення або інтенсивність горіння. Піч програмується з тижневим терміном і без втручання, протягом дня може автоматично розпалюватися і гаситися.

Установка печі MBS Pellet заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як при згорянні палива досягається висока температура та із зовнішніх сторін печі виділяється теплота.

Допустима відстань між піччю та зазначеними елементами 25 см по бічних та задній сторонам, із передньої сторони - 80 см.

Якщо піч встановлюється на підлогу з термочутливих матеріалів, то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступатиме з-під печі на 10 см збоку, 30 см спереду.

Підключення до димоходу проводиться через отвір, що знаходиться позаду печі, за допомогою димової труби, всі з'єднання повинні бути абсолютно герметичні, що забезпечить безпечне відведення диму від печі до димоходу.

Пелетна піч MBS це правильний вибір для опалення вашого будинку, дачної ділянки.

Вона забезпечить безтурботне, контрольоване опалення із правильною температурою в приміщенні без всяких турбот.

Розумна піч дозволить ще приймати задоволення при вигляді полум'я вогню, створить затишок, комфорт.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ MBS PELLET BORDO 10 КВТ ЗАДНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Чавун, Сербія