ПІЧ MBS THERMO ROCKY RED 25 КВТ ПРАВЕ ВЕРХНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ


  • Виробник:MBS
  • Модель: THERMO ROCKY RED ПРАВЕ ВЕРХНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУНаявність: Є в наявності
  • 62538.00грн

ВИРОБНИК
Бренд MBS
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 25 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 850х900х600
Коефіцієнт корисної дії (%) 87
Вид палива Дерево
Колір печі Червоний
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Немає
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 300 мм
Гарантія 1 рік

Піч на водяному контурі MBS Thermo Rocky застосовується для опалення житлових приміщень, має високу якість і економічністю. Вона підключається до системи опалення за допомогою теплообмінника (підводу води), а також представлена для приготування їжі на варильної поверхні, в духовці.

Дров'яна піч MBS Thermo Rocky працює в чотирьох режимах, які контролюються тягорегулятором:

Комбінований режим роботи - для одночасного опалювання приміщення, готування їжі на варильній поверхні та використання духовки, при цьому ручка регулятора тяги встановлюється в первинному положенні, а зольник відкривається.

Швидке приготування їжі відбувається в разі, коли для варки поверхня інтенсивно нагрівається, досягається це постійним додаванням дров в невеликій кількості, регулятор залишається у відкритому положенні, при цьому духовка закрита, а дверцята зольника відкриті.

Опалення - регулятор тяги в первісному положенні, зольник закритий, а дверцята духовки відкриті, в цьому випадку вся теплота йде на обігрів приміщення.

Випічка - ручку регулятора тяги поставити в початкове положення, дверцята зольника відкрити, двері духовки після установки випікання закрити.

Опис дров'яної опалювально-варильної печі MBS Thermo Rocky на водяному контурі

Верхня поверхня печі MBS Thermo Rocky: сталева рама, сталевий варильний настил, із круглою варильною конфоркою. Димовідвідна труба монтується за допомогою гвинтів зверху, діаметром 150 мм.

Герметичність між варильною поверхнею та рамою пічки, а також на всіх дверцятах, забезпечує безасбестовий шнур. Камера згоряння, розміром 270х350х470, оснащена шамотними плитами. Дверцята духовки оснащені термостійким склом.

Духова шафа емальована всередині, має термометр, діапазон температур від 0 - 500 °C. Всі ручки виконані із алюмінію. Паливо - дрова (паливні брикети), витратою при номінальній потужності – 5,2 кг / год.

Рекомендується паливо завантажувати в топку щогодини на висоту 15 см в становище хрест на хрест, для забезпечення гарної тяги. Бічні сторони опалювально-варильної печі виконані із емальованої сталі.

Установка опалювально-варильної пічки MBS Thermo Rocky на водяному контурі заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура, із зовнішніх сторін пічки виділяється теплота.

Найменша відстань між пічкою і зазначеними елементами 50 см з боків і позаду, а спереду - 80 см.

Якщо дров'яна пічка встановлюється на підлогу з термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступає з-під пічки на 10 см збоку, 50 см спереду.

Підключення пічки до димоходу проводиться через отвір знаходиться зверху печі.

Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі.

Забезпечить безтурботне приготування їжі, створить комфортну температуру приміщення.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

ПІЧ MBS THERMO ROCKY RED 25 КВТ ПРАВЕ ВЕРХНЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДИМОХОДУ, Сталь, Сербія