КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 37Х52+ 7,5 КВТ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ


  • Виробник:GAVRYLIV & SONS
  • Модель: 37Х52+, РИФЛЕНИЙ ШАМОТНаявність: Є в наявності
  • 51492.00грн

ВИРОБНИК
Бренд GAVRYLIV & SONS
Країна Україна
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 7,5
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 1055х438х445
Коефіцієнт корисної дії (%) 80
Вид палива Дерево
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 250 мм
Гарантія 5 років

Красива і функціональна компактна камінна топка Gavryliv & Sons 37х52+, від українського виробника, застосовується для конвекційного опалення, має потужність - 7,5 кВт і високий коефіцієнт корисної дії - 80%, що дозволяє обігрівати приміщення великої площі.

Топка для каміна Gavryliv & Sons 37х52+ виготовлена з якісної сталі, марки 09Г2С, товщиною 4 мм, покритої фарбою Senotherm - на водяній основі, не виділяє запаху при першому розпалюванні і на відміну від фарб інших виробників, має на 50% вищу стійкість до стирання.

Корпус виготовлений із суцільного гнутого листа металу із застосуванням мінімальної кількості зварних швів, що забезпечує довговічність конструкції. Для гарного огляду вогню, камера згоряння виготовлена в трапецієподібній формі.

Як футерування в топці Gavryliv & Sons 37х52+ використовується унікальний рифлений пічний шамот Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co, здатний зберігати тепло тривалий час, а також витримувати високу температуру - близько 1100 °С .

Шамот покриває всі металеві частини камери згоряння, що робить топку більш естетичною, а також дозволяє їй працювати тривалий час. Дверна рама виготовлена з цільногнутого профілю, що забезпечує більшу надійність і довговічність топки.

Велике вертикаьне жаростійке скло, виготовлене з склокераміки Schott Robax, яка витримує температуру - до 760 °С і дозволить Вам насолоджуватися горінням вогнища. Забір повітря для горіння здійснюється з вулиці, первинне і вторинне повітря регулюється за допомогою одного зручного і надійного регулятора.

Повітря подається для легкого і швидкого розпалювання, ефективного горіння топки, а також для роботи системи "чисте скло".

Зручні дверцята з боковим відкриттям і можливістю зміни сторони відкриття, дозволяє без зусиль і шуму відкривати топку для дозавантаження палива, обслуговування і чищення. Завдяки наявності дефлектора, димові гази проходять довший шлях, і ефективніше відбираються.

Тепло рівномірно розподіляється по всьому верхньому модулю і потрапляє в приміщення. Топка підключається до димоходу, діаметром - 150 мм, зверху.

А до подачі повітря з вулиці, за допомогою зручного долота - знизу або ззаду, діаметром - 100 мм.

В камінній топці Gavryliv & Sons 37х52+ застосовується беззольникове горіння, для ефективного і більш ретельного горіння палива.

Глибоке дно дозволить без зусиль прибирати залишки від палива.

Додаткові опції:

можливість обладнання подвійним склом, для більш ефективного обігріву корпусу топки, і менших тепловтрат через скло;
можливість приєднання навісної акумуляції з шамотних плит до корпусу топки.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 37Х52+ 7, 5 КВТ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ, Сталь, Ураїна