КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 76Х62+OHH 13,5 КВТ, ТУНЕЛЬНА З ГІЛЬЙОТИНОЮ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ


  • Виробник:GAVRYLIV & SONS
  • Модель: 76Х62+OHH, ТУНЕЛЬНА З ГІЛЬЙОТИНОЮ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТНаявність: Є в наявності
  • 157080.00грн

ВИРОБНИК
Бренд GAVRYLIV & SONS
Країна Україна
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 13,5 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 1461х940х638
Коефіцієнт корисної дії (%) 80
Вид палива Дерево
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 30 см
Гарантія 5 років

Красива і функціональна тунельна камінна топка Gavryliv & Sons 76х62+OHH, від українського виробника, застосовується для конвекційного опалення, має потужність - 13,5 кВт і високий коефіцієнт корисної дії - 80%, що дозволяє обігрівати приміщення великої площі.

Топка для каміна Gavryliv & Sons 76х62+OHH виготовлена з якісної сталі, марки 09Г2С, товщиною 4 мм, покритою фарбою Senotherm - на водяній основі, не виділяє запаху при першому розпалюванні і на відміну від фарб інших виробників, має на 50% вищу стійкість до стирання.

Корпус виготовлений із суцільного гнутого листа металу із застосуванням мінімальної кількості зварних швів, що забезпечує довговічність конструкції.

В якості футерування в топці Gavryliv & Sons 76х62+OHH використовується унікальний пічний шамот Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co, здатний зберігати тепло тривалий час, а також витримувати високу температуру - близько 1100 °С.

Шамот покриває всі металеві частини камери згоряння, що робить топку більш естетичною, а також дозволяє їй працювати тривалий час.

Топка має унікальний тунельний дизайн, зі склом з обох сторін, що дозволяє використовувати її в цікавих дизайнерських рішеннях - встановлювати в перестінках або використовувати один камін в двох кімнатах відразу.

Дверні рами виготовлені з цільногнутого профілю, що забезпечує більшу надійність і довговічність топки. З обох сторін топка має Зручні дверцята з верхнім гільйотинним відкриттям, які дозволять Вам без зусиль і шуму відкривати топку для дозавантаження палива, обслуговування і чищення , без ризику потрапляння диму в кімнату.

Великі жаростійкі скла, виготовлені зі склокераміки Schott Robax, яка витримує температуру - до 760 °С і дозволить Вам насолоджуватися горінням вогнища. Забір повітря для горіння здійснюється з вулиці, первинне і вторинне повітря регулюється за допомогою одного зручного і надійного регулятора.

Повітря подається для легкого і швидкого розпалювання, ефективного горіння топки, а також для роботи системи "чисте скло".

Завдяки наявності збільшеного і вдосконаленого теплового колектора з двома дефлекторами, димові гази проходять довший шлях і ефективніше відбираються. Тепло рівномірно розподіляється по всьому верхньому модулю і потрапляє в приміщення.

Топка підключається до димоходу, діаметром - 200 мм, зверху. А до подачі повітря з вулиці, за допомогою зручного долота - знизу або збоку, діаметром - 125 мм.

В камінній топці Gavryliv & Sons 76х62+OHH застосовується беззольникове горіння, для ефективного і більш ретельного горіння палива. Глибоке дно дозволить без зусиль прибирати залишки від палива.

Додаткові опції:

можливість обладнання подвійним склом, для більш ефективного обігріву корпусу топки, і менших тепловтрат через скло.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 76Х62+OHH 13, 5 КВТ, ТУНЕЛЬНА З ГІЛЬЙОТИНОЮ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ, Сталь, Україна