КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 37X80X37X54+H 11 КВТ, ТРИСТОРОННЯ З ГІЬЙОТИНОЮ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ


  • Виробник:GAVRYLIV & SONS
  • Модель: 37X80X37X54+H, ТРИСТОРОННЯ З ГІЬЙОТИНОЮ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТНаявність: Є в наявності
  • 157206.00грн

ВИРОБНИК
Бренд GAVRYLIV & SONS
Країна Україна
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 11 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 1313х1043х659
Коефіцієнт корисної дії (%) 80
Вид палива Дерево
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Немає
Довжина поліна (макс) 300 мм
Гарантія 5 років

Красива і функціональна тристороння камінна топка Gavryliv & Sons 37x80x37x54+H, від українського виробника, застосовується для конвекційного опалення, має потужність - 11 кВт і високий коефіцієнт корисної дії - 80%, що дозволяє обігрівати приміщення великої площі.

Топка для каміна Gavryliv & Sons 37x80x37x54+H виготовлена з якісної сталі, марки 09Г2С, товщиною 4 мм, покритої фарбою Senotherm - на водяній основі, не виділяє запаху при першому розпалюванні і на відміну від фарб інших виробників, має на 50% вищу стійкість до стирання.

Корпус виготовлений із суцільного гнутого листа металу із застосуванням мінімальної кількості зварних швів, що забезпечує довговічність конструкції. Також камінна топка має швелерное посилення корпусу, що робить її на 40% більш стійкою при тривалих температурних навантаженнях.

В якості футеровки в топці Gavryliv & Sons 37x80x37x54+H використовується унікальний рифлений пічний шамот Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co, здатний зберігати тепло тривалий час, а також витримувати високу температуру - близько 1100 °С.

Шамот покриває всі металеві частини камери згоряння, що робить топку більш естетичною, а також дозволяє їй працювати тривалий час. Дверна рама виготовлена з цільногнутого профілю, що забезпечує більшу надійність і довговічність топки.

Велике тристороннє жаростійке скло, виготовлене з склокераміки Schott Robax, яка витримує температуру - до 760 °С і дозволить Вам насолоджуватися горінням вогнища. Забір повітря для горіння здійснюється з вулиці, первинне і вторинне повітря регулюється за допомогою одного зручного і надійного регулятора.

Повітря подається для легкого і швидкого розпалювання, ефективного горіння топки, а також для роботи системи "чисте скло".

Зручні дверцята з верхнім гільйотинним відкриттям, дозволяють без зусиль і шуму відкривати топку для дозавантаження палива, обслуговування і чистки, без ризику потрапляння диму в кімнату.

Завдяки наявності збільшеного і вдосконаленого теплового колектора з двома дефлекторами, димові гази проходять довший шлях і ефективніше відбираються. Тепло рівномірно розподіляється по всій верхній модулю і потрапляє в приміщення.

Топка підключається до димоходу, діаметром - 200 мм, зверху. А до подачі повітря з вулиці, за допомогою зручного долота - знизу або ззаду, діаметром - 175 мм.

В камінній топці Gavryliv & Sons 37x80x37x54+H застосовується беззольникове горіння, для ефективного і більш ретельного горіння палива. Глибоке дно дозволить без зусиль прибирати залишки від палива.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 37X80X37X54+H 11 КВТ, ТРИСТОРОННЯ З ГІЬЙОТИНОЮ, РИФЛЕНИЙ ШАМОТ, Сталь, Україна