КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 95Х52 H 14 КВТ, З ГІЛЬЙОТИНОЮ


  • Виробник:GAVRYLIV & SONS
  • Модель: 95Х52 H, З ГІЛЬЙОТИНОЮНаявність: Є в наявності
  • 102522.00грн

ВИРОБНИК
Бренд GAVRYLIV & SONS
Країна Україна
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 14
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 1291х1809,2х576
Коефіцієнт корисної дії (%) 80
Вид палива Дерево
Додатково
Форма скла Пряме
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Є
Подвійний допал Немає
Довжина поліна (макс) 30-40 см
Гарантія 5 років

Красива і функціональна камінна топка Gavryliv & Sons 95x52 H, від українського виробника, застосовується для конвекційного опалення, має потужність - 14 кВт і високий коефіцієнт корисної дії - 80%, що дозволяє обігрівати приміщення великої площі .

Топка для каміна Gavryliv & Sons 95x52 H виготовлена з якісної сталі, марки 09Г2С, товщиною 4 мм, покритою фарбою Senotherm - на водяній основі, не виділяє запаху при першому розпалюванні і на відміну від фарб інших виробників, має на 50% вищу стійкість до стирання.

Корпус виготовлений із суцільного гнутого листа металу із застосуванням мінімальної кількості зварних швів, що забезпечує довговічність конструкції. Також камінна топка має швелерное посилення корпусу, що робить її на 40% більше стійкою при тривалих температурних навантаженнях.

Для гарного огляду вогню, камера згоряння виготовлена в трапецієподібній формі. Як футерування в топці Gavryliv & Sons 95x52 H використовується унікальний пічний шамот Wolfshöher Tonwerke GmbH & Co, здатний зберігати тепло тривалий час, а також витримувати високу температуру - близько 1100 °С .

Шамот покриває всі металеві частини камери згоряння, що робить топку більш естетичною, а також дозволяє їй працювати тривалий час. Дверна рама виготовлена з цільногнутого профілю, що забезпечує більшу надійність і довговічність топки.

Велике жаростійке скло, виготовлене з склокераміки Schott Robax, яка витримує температуру - до 760 °С і дозволить Вам насолоджуватися горінням вогнища. Забір повітря для горіння здійснюється з вулиці, первинне і вторинне повітря регулюється за допомогою одного зручного і надійного регулятора.

Повітря подається для легкого і швидкого розпалювання, ефективного горіння топки, а також для роботи системи "чисте скло".

Зручні дверцята з верхнім гільйотинним відкриттям, дозволяє без зусиль і шуму відкривати топку для дозавантаження палива, обслуговування і чистки, без ризику потрапляння диму в кімнату.

Завдяки наявності збільшеного і вдосконаленого теплового колектора з двома дефлекторами, димові гази проходять довший шлях і ефективніше відбираються. Тепло рівномірно розподіляється по всьому верхньому модулю і потрапляє в приміщення.

Топка підключається до димоходу, діаметром - 200 мм, зверху. А до подачі повітря з вулиці, за допомогою зручного долота - знизу або ззаду, діаметром - 125 мм.

В камінній топці Gavryliv & Sons 95x52 H застосовується беззольникове горіння, для ефективного і більш ретельного горіння палива. Глибоке дно дозволить без зусиль прибирати залишки від палива.

Додаткові опції:

можливість обладнання подвійним склом, для більш ефективного обігріву корпусу топки, і менших тепловтрат через скло;
можливість приєднання навісної акумуляції з шамотних плит до корпусу топки, для накопичення і збереження тепла.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

КАМІННА ТОПКА GAVRYLIV & SONS 95Х52 H 14 КВТ, З ГІЛЬЙОТИНОЮ, Сталь, Україна