Вентиляційна решітка для каміна 95х800х450 SAVEN Loft Angle кутова права біла


  • Виробник:SAVEN
  • Модель: Loft Angle 95х800х450 кутова права білаНаявність: Є в наявності
  • 3188.00грн

ВИРОБНИК
Бренд SAVEN
Країна Україна
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 802х452х94
Колір печі Білий
Характеристика решітки
Гарантія 24 місяці
Матеріал Сталь
Монтажні розміри 73х791,5х441,5х123

Вентиляційна решітка для каміна кутова права SAVEN Loft Angle 95х800х450 біла​ – модернізована модель зі збільшеними габаритами й пропускною здатністю порівняно зі звичайною Loft-серією від SAVEN.

Ретельно продумані габарити кутових решіток цієї серії дозволяють досягти одразу кількох переваг:

  1. Простий монтаж камінного короба. Висота, ширина і глибина решіток підібрані таким чином, щоб ідеально вмонтуватися в конвекційний короб з урахуванням ізолу, мармурового порталу тощо. Портал не перекриватиме решітку, що забезпечить вільний доступ повітря для обдуву.
  2. Конструкція короба завдяки решітці такого розміру не послаблюється.
  3. Ширший отвір решітки забезпечує достатню площу живого січення. Завдяки збільшеному проходу повітря така решітка матиме кращий обдув, а відповідно забезпечуватиме якісний обігрів і кращі показники роботи камінної топки.
  4. Краща пропускна здатність решіток вберігатиме топку від перегріву.
  5. Достатньо однієї такої решітки для обдуву каміна номінальною потужністю до 13 kWt. А це, своєю чергою, і економія, і швидший монтаж, і естетичний вигляд камінної системи опалення в інтер'єрі. 

Як і попередні моделі решіток SAVEN, решітки цієї серії виготовлені зі сталі, мають максимально пряму і просту форму з мінімалістичним дизайном. 

Матеріали з яких виконана решітка та монтажна рамка дозволяють використовувати їх в більшості будівельних стін та каркасів різних товщин.

Завдяки простоті та гладким поверхням решітки легко очистити, а масивна надійна конструкція забезпечить довговічність на довгі роки.

Використання якісного покриття захистить решітки від різкого перепаду температур, корозії та дії навколишнього середовища.

Зверніть увагу! Для ефективної роботи каміна та досягнення максимальних показників ККД рекомендується розраховувати кількість вентиляційних решіток за наступним принципом:

  • вхідні решітки (решітки, через які в теплову камеру заходить холодне повітря з приміщення) розраховуються за принципом 50 см2 (незакритої площі вентиляційної решітки) на 1 кВт номінальної потужності камінної топки. Вхідні решітки встановлюються у нижній частині теплової камери, нижче камінної топки; 
  • вихідні решітки (решітки, через які нагріте повітря з теплової камери надходить в опалюване приміщення) розраховуються за принципом 70 см2 (незакритої площі вентиляційної решітки) на 1 кВт номінальної потужності камінної топки.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Вентиляційна решітка для каміна 95х800х450 SAVEN Loft Angle кутова права біла, Сталь, Україна