Вентилятор для печей Hansa SIROCCO


 • Виробник:None
 • Модель: Вентилятор для печей Hansa SIROCCOНаявність: Є в наявності
 • 6636.00грн

ВИРОБНИК
Бренд None
Країна None
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 215х160х70 мм

   Характеристики продукту:

 • Збільшує ваш комфорт;
 • Працює без джерела електроживлення;
 • Повітряний потік: 350 м³/ч;

 • Лопасті активуються при температурі від 50°C;

 • Підвищує ефективність опалювального приладу;
 • Сприяє зменшенню витрат пального;
 • Не вимагає фінансових витрат;
 • Готовий до експлуатації, не потребує монтажу;
 • Тепло використовується максимально раціонально;
 • Можна регулювати напрямок теплового потоку.

Кожен з нас неодноразово відчував те, коли в холодний зимовий вечір, повертаючись після напруженого робочого дня і мріючи швидко опинитися в затишному теплому приміщенні, ми мимоволі зітхаємо, пам’ятаючи, що пічка, на жаль, вже охолола. Доведеться розтопити її в холодній кімнаті і з нетерпінням чекати, поки вона нагрівається так сильно, що тепло розіллється по всій кімнаті, і нам не доведеться неспокійно крокувати з кута в кут в пошуках теплішого місця.

Вентилятор "SIROCCO" не сповільниться, щоб зловити найперші імпульси тепла, народжені в домашньому вогнищі. Він розподіляє тепло так, щоб повітря в кімнаті зігрівалося якомога швидше і рівномірно.

Вентилятор абсолютно готовий до функціонування, просто встановіть його на верхню поверхню опалювального приладу. Це місце, де в першу чергу відчувається тепло палаючого вогню і де досягається найвища температура нагріву. Вентилятор "SIROCCO" не сповільниться, щоб реагувати на теплові імпульси - він починає діяти негайно, як тільки поверхня пристрою нагрівається. Лопасті вентилятора починають обертатися і розподіляють тепло в кімнаті набагато швидше, ніж пічка впорається з цим, випромінюючи тепло звичайним способом. Циркуляція тепла прискорюється, а через кілька хвилин приміщення наповнюється затишним теплом.

"SIROCCO" не тільки прискорює поширення тепла і допомагає його більш рівномірному розподілу в кімнаті, але й запобігає надмірній втраті тепла.  У звичайних умовах тепло, що вмділяється від печі, спочатку досягає стелі, і лише тоді, трохи охолодження, падає вниз, де потреба в теплі є найбільш актуальною, заповнюючи весь об'єм кімнати. "SIROCCO" найкраще вирішує цю проблему. Тепле повітря на самому початку, на найгарячішому етапі, спрямовується горизонтально, у напрямку житлового обсягу кімнати. Тому тепло розподіляється рівномірно по всій кімнаті.

Підвищує ефективність нагрівального пристрою. Продуктивність SIROCCO - 350 кубічних метрів повітря на годину, залежно від робочої температури. Тепло опалювального приладу, рівномірно розподіленого по кімнаті, використовується набагато ефективніше.

Збільшує ваш комфортВаш домашній "SIROCCO" не дозволяє теплому повітрі охолонути і вже на самому початку, на найгарячішій стадії, спрямовує його по горизонталі, до того, де потреба в теплі є найбільш актуальною, заповнюючи весь об'єм кімнати. Тому Ви відчуєте тепло до того, як воно почне підніматися.

Не потребує фінансових витрат. Це особливо економічний спосіб швидкого та рівномірного розподілу тепла в кімнаті. Домашній SIROCCO не потребує додаткового палива, батарей або джерела живлення. Він використовує лише власну електроенергію, що виробляється з тепла печі.

Готовий до роботи, не потребує установки. Домашній SIROCCO абсолютно готовий до роботи, просто поставте його на поверхню опалювального приладу. Розподілювач тепла миттєво реагує на теплові імпульси і починає діяти негайно, як тільки поверхня нагрівається. З більш сильним нагріванням пристрою дія «SIROCCO» стає більш інтенсивною, і після завершення спалювання, коли розповсюджувач тепла охолоне, дія вентилятора згасає.

Тепло використовується якомога раціонально. Через достатньо велику вагу, домашній SIROCCO накопичує особливо велику кількість тепла. Це дозволяє йому навіть після закінчення процесу опалення протягом певного часу, спрямовувати приємні потоки легкого тепла в кімнату. Завдяки цій властивості, тепло, створене нагрівальним пристроєм, максимально використовується на всіх його етапах.

Можливість відрегулювати напрямок теплового потокуДомашній SIROCCO- це мобільний пристрій, тому в будь-який час ви можете змінити напрямок потоку повітря. Тепло в першу чергу пошириться туди, де це особливо необхідно.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Вентилятор для печей Hansa SIROCCO