Очищувач димоходу "Поліно-Сажотрус" Hansa (1,1 кг)


  • Виробник:None
  • Модель: "Поліно-Сажотрус" Hansa (1,1 кг)Наявність: Є в наявності
  • 374.00грн

ВИРОБНИК
Бренд None
Країна None

Використання:  Вийміть з коробки очищувач димоходу – «Поліно - Сажотрус», не розгортаючи паперової упаковки. Покладіть його в камеру згоряння. Підпаліть обидва кінці паперової упаковки і залиште горіти. Використовуйте у середньому кожні 30 днів.

Очищувач від сажі HANSA складається із суміші спеціальних кристалів. Одні її компоненти в процесі горіння дров діють як каталізатори, перетворюючи сажі, що містяться в деревині, в горючі гази, інші при високій температурі виділяють гази, які вступають в реакцію зі смолистими відкладеннями і руйнують їх структуру. Внаслідок цього випаровується волога – основний компонент, що зумовлює твердість смолистого нальоту. Залишаються лише тендітні залишки сажі, які обсипаються, термічно розщеплюються та згоряють.

Вогонь – надзвичайно корисний дар природи. З давніх-давен він був єдиним джерелом світла і тепла, помічником людини під час приготуванні їжі, виготовленні інструментів з металу і т.д. Водночас вогонь є і серйозною небезпекою. Це одна з природних стихій, які забирають найбільшу кількість людських життів.

Вогонь – це складна хімічна реакція, під час якої відбувається взаємодія палива та кисню, у результаті одні речовини перетворюються на інші. Насправді - горить не сама деревина, а горючі гази. Виділяються горючі гази: водень, монооксид вуглецю, метан, які відразу спалахують. Полум'я сприяє подальшому термічному розщепленню деревини. Синє полум'я свідчить про горіння токсичного газу – моноксиду вуглецю. При горінні газів, що виділяються з деревини, утворюється дим. Білий дим формується внаслідок виділення з деревини водяної пари, а чорний утворюють дрібнодисперсний вуглець (сажа), що виділяється, і пари важкозаймистого входить до складу деревини креозоту. По завершенні піролізу залишається вугілля, яке вже не горить відкритим полум'ям, а лише тліє, вступаючи в реакцію з атмосферним киснем та виділяючи діоксид вуглецю та водяні пари.

Сажа і креозот, що виділяється разом з димом, якраз і становлять найбільшу небезпеку. Водяні пари, що утворюються при горінні деревини, «склеюють» їх, охолоджують і не дозволяють згоріти. Через велику вагу ці липкі частинки сажі не можуть випаруватися разом з димом, тому осідають на деталях опалювальних приладів і в димоходах, утворюючи смолисті відкладення. Навіть невелика кількість такого нальоту заважає нормальній роботі приладу, знижує його ефективність, прискорює знос, провокує корозію деталей, а в димарі навіть може спричинити пожежу.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Очищувач димоходу "Поліно-Сажотрус" Hansa (1, 1 кг)