Концентрований очищувач димоходу для пелет Hansa (1 кг)


  • Виробник:None
  • Модель: Концентрований очищувач Hansa (1 кг)Наявність: Є в наявності
  • 457.00грн

ВИРОБНИК
Бренд None
Країна None

Призначення: Це дієвий та нешкідливий засіб для підтримання в чистоті основних частин опалювального приладу. До складу очисника входить спеціальна кристалічна суміш, яка у процесі горіння виділяє речовини, що діють як каталізатори та розщеплюють навіть найдрібніші сполуки смол, що утворюються під час горіння палива. Деталі опалювального приладу залишаються чистими та забезпечують ефективну роботу та хорошу теплопровідність. При регулярному використанні очисника не доведеться турбуватися з приводу якості гранул, що щодня використовуються: опалювальна система збережеться у чистоті, витрати на опалення не будуть зростати, а прилад на повну силу слугуватиме безпечно та довго. Даний очисник призначений для очищення димохідних труб приладів, що опалюються пелетами.

Застосування: 

ОчищенняДогляд
Для опалювальних приладів потужністю до 10 кВтЗасипати 1 кг очисника в бункер для гранульованого палива опалювального приладу.Засипати 250 г очисника в бункер для гранульованого палива опалювального приладу. Повторювати регулярно після спалювання кожних 100 кг палива.
Для опалювальних приладів потужністю від 10 до 20 кВтЗасипати 2 кг очисника в бункер для гранульованого палива опалювального приладу.
Засипати 250 г очисника в бункер для гранульованого палива опалювального приладу. Повторювати регулярно після спалювання кожних 200 кг палива.

Ефективність гранульованого очисника сажі підтверджується лабораторними дослідженнями. Це дієвий та нешкідливий засіб для підтримання в чистоті основних частин опалювального приладу. До складу очисника входить спеціальна кристалічна суміш, яка в процесі горіння виділяє речовини, що діють як каталізатори і розщеплюють навіть найдрібніші сполуки смол, що утворюються. Деталі опалювального приладу залишаються чистими та забезпечують ефективну роботу та хорошу теплопровідність. При регулярному використанні очисника не доведеться турбуватися з приводу якості гранул, що щодня використовуються: опалювальна система збережеться в чистоті, витрати на опалення не будуть зростати, а прилад на повну силу буде служити безпечно і довго. У світі є тисячі виробників деревних гранул. Тому кожен прагне виділитися з-поміж інших, створити якісніші гранули. Гранули розрізняються за складом, сорту застосовуваної їх виробництва деревини, співвідношенню різних сортів деревини, способу виробництва. Висока якість гранул, низький рівень зольності безпосередньо визначають роботу опалювальних приладів, що використовують їх, ефективність обігріву, довговічність. Тільки використовуючи високоякісні гранули можна досягти найбільшої ефективності опалювального приладу, забезпечити чітку та безперервну його роботу. Залежно від якості, зольність гранул може бути від 0,5 до 3%. Чим вище зольність, тим більше сажі залишається всередині опалювального приладу після згоряння. Смола, що утворилася, порушує роботу приладу, збільшує витрату палива, знижує коефіцієнт корисності. Найбільше це шкодить пальнику, нагрівачеві та димарю - деталям, від яких безпосередньо залежить робота приладу. Їхнє забруднення може спричинити порушення в роботі навіть достатньо нового приладу. Шкідливість, заподіяна неякісним паливом, не розцінюється як пошкодження опалювального приладу протягом гарантійного терміну, і виробник не візьметься безкоштовно усунути поломку. Неможливо визначити якість гранул візуально або після кількох епізодів застосування. Його можна оцінити тільки при використанні гранул протягом тривалішого часу. А як бути у разі застосування гранул різних сортів? Надзвичайно складно встановити, які саме з них завдали шкоди опалювальному приладу. Уберегти опалювальний прилад від згаданих небезпек можна використовуючи гранульований очисник сажі, що має захисні та очисні властивості.

При регулярному використанні очисника вам не доведеться щодня турбуватися про якість гранул: опалювальна система збережеться в чистоті, витрати на опалювання не збільшуватимуться, а прилад буде служити вам безпечно і довго.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Концентрований очищувач димоходу для пелет Hansa (1 кг)