Головка щітки з ланцюгами для роторного набору Hansa Ø28 см


  • Виробник:None
  • Модель: Головка щітки Hansa Ø28 смНаявність: Є в наявності
  • 2490.00грн

ВИРОБНИК
Бренд None
Країна None

Головки, що обертаються, дають змогу перетворити механічні стрижні для чистки на обертовий набір для очищення димоходів. Ланцюги та кабельні наконечники використовуються для ретельного очищення традиційних цегляних і керамічних димоходів як стіни у вигляді важких відкладень, включно з гніздами птахів і смолами. Головка щітки з ланцюгами використовується для ефективного чищення димоходів.

Поворотні головки працюють шляхом з'єднання стрижнів з будь-яким електричним свердлом. Коли вони під'єднується до свердла, щітка може обертатися від кількох сотень до кількох тисяч обертів на хвилину (залежно від потужності свердла). Головки, що обертаються, можуть очищати димохід до цегли. Завдяки великому обертальному зусиллю поворотні головки Hansa видаляють навіть найбільші відкладення сажі всередині будь-якого димоходу.

Головка щітки з ланцюгами Hansa можуе використовуватися тільки з універсальним різьбленням M12 (гнучка ручка для очищення димаря). Необхідно приділяти особливу увагу тому, щоб свердло працювало тільки з правильною швидкістю, як у випадку свердління (за годинниковою стрілкою).

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Головка щітки з ланцюгами для роторного набору Hansa Ø28 см