Сталева піч-камін Kratki JUNO 12 панель чорна (12,0 кВт)


  • Виробник:Kratki
  • Модель: JUNO/12/CНаявність: Є в наявності
  • 73185.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Kratki
Країна Польща
Основні характеристики
Матеріал топки/печі сталь; скло
Потужність (кВт) 12,0
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ Ширина (см) 89,90 Висота (см) 90,10 Глибина (см) 45,10
Коефіцієнт корисної дії (%) 75,0
Вид палива Дерево; Тверде паливо
Колір печі Чорний
Додатково
Підвід повітря ззовні Так
Подвійний допал Ні
Довжина поліна (макс) 35 см
Гарантія 5 років

JUNO - це ідеальне рішення для любителів окремо стоячих печей, обладнаних сучасними рамками. Її простий і елегантний вигляд йде разом з досконалими тепловими параметрами. Піч підходить і великим, і невеликим приміщенням. Однією з її численних переваг є можливість регулювання доставленого повітря завдяки вбудованому підводу повітря. Елегантності топці додає декоративна скляна панель типу glass.Більше того, вона має систему чистого скла, яка разом із окремим контейнером на накопичений попіл допомагає тримати пристрій у порядку.

Максимальне використання енергії

Ефективніше горіння та триваліше підтримування температури відбувається завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - теплонакопичувальним матеріалом, який підвищує температуру в камері згоряння.

Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів. Цей процес також збільшує ефективність згоряння і гарантує кращу витрату енергії, і таким чином мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу.

Первинне повітря подається в топку ззовні завдяки вбудованому підводу повітря ø 125 мм. Підвід повітря знаходиться з-під низу топки.Піч має заглушку на задній стороні та отвір у основі печі, завдяки чому користувач має можливість вибрати спосіб підключення підводу. Його регулювання відбувається за допомогою дросельної заслінки, що установлюється єдиним регулятором і знаходиться внизу дверцят, що не допускає помилок у невідповідному користуванні. Цілий механізм діє дуже тихо і безперебійно.

Регулювання вторинного повітря, так звана. повітряна завіса відбувається за допомогою механізму, вмонтованого над дверцятами печі. Відкриття механізму дозволяє впустити повітря у топку, а саме у верхню її частину, де відбувається допалювання газів, що виникли в процесі згоряння деревини, що обмежує викид шкідливого СО в атмосферу. Повітря, що скеровується в контролер, обмітає скло, спричинюючи відсування від неї вогню і диму, що значно обмежує осідання на ній кіптяви, завдяки чому вона залишається чистою.

Безпека на найвищому рівні

Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості та безпеки.

Корпус і передня частина стійкі до дії високих температур завдяки застосуванню високогатункової сталі.

Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.

Зручне використання

Збереження топки в чистоті стає легшим завдяки умонтованому руштові та контейнеру, у якому накопичується зола.

Додатково обмежене осідання сажі настає завдяки застосованій системі чистого скла. Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки цьому воно не забруднюється і віддає приміщенню більше тепла.

Сучасний дизайн

Вона обладнана поодинокою декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки чому та виглядає елегантно і сучасно. Застосування такого вирішення оптично збільшує передню частину топки і підкреслює вигляд вогню.

Дверцята топки мають зручну ручку.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук