Сталева піч-камін Kratki KOZA AB ENYO R LPG (4,2 кВт)


  • Виробник:Kratki
  • Модель: KOZA/AB/ENYO/G/G31/37MBARНаявність: Є в наявності
  • 145223.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Kratki
Країна Польща
Основні характеристики
Матеріал топки/печі сталь
Потужність (кВт) 4,2
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ Ширина (см) 50,90 Висота (см) 115,60 Глибина (см) 43,40
Вид палива Газ
Колір печі Чорний
Додатково
Подвійний допал Так
Гарантія 2 роки

Сучасний дизайн

Газова Koza ENYO відрізняється сучасною лінією та інноваційними технічними рішеннями, що забезпечують високу теплову ефективність та комфортну роботу пристрою.

Пристрій має дві скляні панелі. Зовнішня - з декоративним мотивом, так званою, системою glass - покриває цілу поверхню дверцят, надаючи їм сучасного і дуже елегантного вигляду.

Спеціально запроектований керамічний пальник забезпечує реалістичний огляд вогню, як у справжній печі, що опалюється дровами. Також існує можливість самостійного регулювання висоти полум'я.

Безпека на найвищому рівні

Обігрівач обладнано цілком безпечною і оновленою системою автоматичного керування газом за допомогою пульта, який захищає від неконтрольованого витоку палива.

Герметично закрита камера згоряння, що гарантує найвищий ступінь безпеки. У разі будь-яких проблем з прохідністю димоходу, піч автоматично вимикається. Це дозволяє насолоджуватися грою полум'я, яке знаходиться під повним контролем.

Більше того, досконала герметичність печі забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Пристрій виготовлено зі сталі. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання СNС.

Піч має власну систему живлення, це означає, що вона не залежить від електроустановок. Завдяки цьому ми переконані в тому, що навіть за відсутності струму вона буде правильно працювати. Центральна система заряджається 4 батареями 1,5V.

Автоматика, що застосовується в пристрої, гарантує його захист від неконтрольованого включення дітьми. Це уможливлює також запрограмування його включення або виключення о конкретній годині, у конкретний день.

Крім того, газова Koza ENYO оснащена термопарним датчиком, який відключає подачу газу до пальника, коли полум’я продувається.

Kоza має сертифікат дослідження типу WE, який гарантує безпеку користування, охорону здоров'я і довкілля.

Зручне використання

Абсолютний контроль і регулювання пристрою відбувається з використанням пульта з вбудованим терморегулятором. Інсталяція не вимагає традиційного димоходу - система концентрованих каналів дозволяє монтувати печі в приміщеннях без димоходу, для цього вистачить провести провід за стіну будинку або дах.

Пристрій дозволяє запрограмувати тимчасово добову температуру, навіть на сім днів уперед. Це означає, що ви можете встановити собі не тільки бажану температуру, а й також годину включення і виключення печі.

Невелика вага і легкість монтажу дозволяють вільно змінювати місця залежно від доступу до каналу, який відводить димові гази. Димохідний отвір знаходиться у верхній плиті.

Скло, що використовується в забудові, - це спеціальна жаростійка кераміка, яка використовується також у традиційних камінних топках, і витримує температуру до 660°С.

УВАГА! Перед покупкою уточніть яким типом газу буде постачатися система - природним газом, пропаном-бутаном, оскільки добір пальника і дишло залежать від вибору газу. Перед монтажем слід переконатися, що підключений пристрій призначено для живлення відповідним для цього газом, який знаходиться у газовій інсталяції. Уся необхідна інформація відносно параметрів газу, що вимагаються, знаходиться на етикетці каміна або в інструкції з обслуговування

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук