Камінна топка Nordflam Roten Left


  • Виробник:Nordflam
  • Модель: Roten LeftНаявність: Є в наявності
  • 53634.00грн

ВИРОБНИК
Бренд Nordflam
Країна Польща
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 10 кВт
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 899×610×470
Коефіцієнт корисної дії (%) 80,2
Додатково
Форма скла Кутове
Наявність шибера Немає
Підвід повітря ззовні Є
Система "Чисте скло" Немає
Подвійний допал Немає
Гарантія 5 років

Камінна топка Nordflam Roten Left​ створена відповідно до популярних напрямків енергозбереження та рекуперації. Модель оснащена системою Центрального Підведення Повітря (ЦПП), завдяки чому вона є ідеальним рішенням для непроникних, енергозберігаючих будинків з рекуперацією. Топка відповідає суворим німецьким нормам викиду шкідливих речовин BImSchV II.  
Витончений, сталевий фасад, вогнетривке скло із чорною декоративною рамкою, топочна камера викладена шамотом і ручка з нержавіючої сталі — надають обладнанню сучасний стиль і ідеально підходять в сучасну забудову і інтер'єр.  
Інноваційна система підведення повітря в топку гарантує краще спалювання і підвищує ефективність виробу. За допомогою одного важеля можна легко інтуїтивно регулювати кількість і спосіб подачі повітря в топку. Кутовий фасад моделі дозволяє насолоджуватися видом живого вогню, створюючи розслаблюючу, теплу атмосферу комфорту і гармонії з природою.

Особливості камінної топки: система CDP (центральна подача повітря) дозволяє топці працювати незалежно від кількості повітря усередині будівлі; дефлектор збільшує шлях газів, збільшуючи відведення тепла до кімнати та підвищуючи ефективність топки; колосникова решітка; топкова камера викладена шамотом, це підвищує тепловіддачу в приміщення і скорочує викиди шкідливих речовин в атмосферу; система допалювання газів знижує викид шкідливих газів у навколишнє середовище; декороване скло з чорною декоративною рамкою; вогнестійке скло, яке витримує температуру до 700°C. 

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Камінна топка Nordflam Roten Left, Сталь, Польща