Піч MBS Thermo Pellet Bordo 20 кВт


  • Виробник:MBS
  • Модель: Thermo PelletНаявність: Є в наявності
  • 136000.00грн

ВИРОБНИК
Країна Сербія
Основні характеристики
Матеріал топки/печі Сталь
Потужність (кВт) 20
Технічні характеристики
Зовнішні розміри, ВхШхГ 1170/600/700
Коефіцієнт корисної дії (%) 90
Вид палива Пелети
Додатково
Гарантія 24 міс

Піч пелетна MBS Thermo Pellet призначена для опалення житлових, господарських приміщень за допомогою пелет, створює екологічно чисту атмосферу у Вашому домі і не становить великих труднощів для чищення, так як попелу від пелет практично не залишається.

Має потужність - 20 кВт (повітряного: 5,8 кВт; водяного: 14,2 кВт), і високий коефіцієнт корисної дії - до 90%, що дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі - 100-130 м². Піч має водяну сорочку, об'ємом - 46 л, і підключається до системи водяного опалення. Паливо - деревні гранули (пелети), які отримані шляхом пресування деревної стружки, тирси, сухих дерев з високою тепловою потужністю. Витрата палива при номінальній потужності - 4,3 кг/год.

Час роботи на одній закладці від 7 до 24 годин. Піч MBS Thermo Pellet виготовлена зі сталі високої якості, покритої емаллю, кольору - бордо. Дверцята камери горіння мають велике термостійке скло, яке витримує високу температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню.

Великою перевагою печі MBS Thermo Pellet є можливість програмування її роботи. Для цього можна вибрати момент початку роботи, необхідну температуру приміщення або інтенсивність горіння. Піч програмується з тижневим терміном і без Вашого втручання, протягом дня може автоматично розпалюватися і гаситися.

Димовідвідна труба монтується на задній поверхні печі, і має діаметр - 80 мм. Має вбудований вентилятор, який видуває гаряче повітря від печі, з рівномірним розсіюванням по приміщенню. Також забезпечена вентилятором вихідних газів, двигуном для подачі пелетних гранул і пальником, який включається тільки під час подачі пелет.

Пелетна піч MBS Thermo Pellet це кращий вибір для опалення Вашого будинку або дачної ділянки . Вона забезпечить комфортне, контрольоване опалення з правильною температурою в приміщенні без зайвих клопотів.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук